به گروه توسعه سرمایه گذاری پورش خوش آمدید.  
 
تهران، نیاوران ، سه راه یاسر ، خیابان یاسر ، شماره 63 ، طبقه دوم، واحد 4
**تا اطلاع بعدی در دفتر استانبول مستقریم**

ترمووود چیست؟

درباره ترمووود بیشتر بدانیم

ترمووود یکی از محصولات ساخته شده از چوب است که امروزه طرفداران بسیاری دارد. این محصول چوبی به دلیل ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که دارد، کاربرد فراوانی در معماری یافته است.

ترموود یک محصول چوبی نسبتاً ارزان و مقرون به صرفه است که معماران و طراحان دکوراسیون داخلی به استفاده از آن روی آورده‌اند.

از این محصول نه تنها در نمای ساختمان‌هایی مانند ویلاهای ساحلی، بلکه در دکوراسیون داخلی نیز استفاده می‌شود.

این محصول چوبی زیبا در ساخت پارتیشن‌های جداکننده فضاهای مختلف داخلی، میزهای جلومبلی و میزهای عسلی، گلدان و فرش‌های چوبی به کار می‌رود.

 این محصول در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم بوده و رنگ آن به راحتی و با گذشت زمان تغییر پیدا نمی‌کند. به همین دلیل، در محوطه خارجی ساختمان‌ها مانند حیاط و بالکن نیز کاربرد فراوانی دارد.

ترمووود در برابر مخاطراتی چون رطوبت، ساییدگی و فرسودگی مقاومت بالایی داشته و در نتیجه، در مقایسه با محصولات مشابه ماندگاری بالاتری دارد.

کشور فنلاند یکی از مهم‌ترین کشورهای موفق و فعال در زمینه صنعت ترمووود است و بسیاری از کارشناسان این صنعت، محصولات ترمووود ایرانی را با نمونه‌های فنلاندی خود مقایسه می‌کنند.

 در کشور ما از سال ۱۳۹۱ به بعد فعالیت‌های صنعتی بسیاری در این زمینه آغاز شده است. اغلب در ساخت ترمو وود ایرانی از چوب درختان کاج روسی استفاده می‌شود.

گروه سرمایه‌گذاری پورش در صنعت ترمووود چه کارهایی انجام می‌دهد؟

ما در گروه پورش حمایتگر شما در واردات انواع این محصول در کاربردهای مختلف از بهترین تولیدکننده‌های خارجی هستیم. 

همچنین گروه ما آماده هر نوع مشاوره، سرمایه‌گذاری و مشارکت در پروژه‌های احداث و راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی انواع ترمووود در ایران و واردات تجهیزات و مواد اولیه مربوط به آن است. 

مقالات بیشتر

تأمین منابع مالی فاینانس و SBLC

تأمین منابع مالی فاینانس و SBLC

22 اسفند 1398
دستورالعمل پخت فریلنسر

دستورالعمل پخت فریلنسر

21 بهمن 1398
تفریح پیش چشم رئیس

تفریح پیش چشم رئیس

5 بهمن 1398
ترمووود
ترمووود
ترمووود