به گروه توسعه سرمایه گذاری پورش خوش آمدید.  
 
تهران، نیاوران ، سه راه یاسر ، خیابان یاسر ، شماره 63 ، طبقه دوم، واحد 4
**تا اطلاع بعدی در دفتر استانبول مستقریم**

صنعت مبلمان اداری در ایران

 

درباره مبلمان اداری بیشتر بدانیم

 

اهمیت مبلمان اداری زمانی قابل درک است که بدانیم اغلب کارمندان در ادارات مختلف به طور متوسط سالانه حدود دو هزار ساعت را به انجام وظایف خود می‌گذرانند. در نتیجه، می‌توان گفت که بیشترین فعالیت‌های خود را در محل کار انجام می‌دهند. از این رو، در اکثر مواقع، اهمیت صنعت مبلمان‌اداری بیشتر از مبلمان خانگی است.

انتخاب صحیح مبلمان توسط مدیران و صاحبان شرکت‌ها تأثیر بسزایی بر نحوه عملکرد و افزایش کارایی کارمندان دارد. بنابراین، مدیران شرکت‌ها و ادارات مختلف باید در خرید این نوع مبلمان دقت کافی خرج کرده و پیش از خرید مبلمان با کارشناسان و صاحب‌نظران این صنعت مشورت کنند.

البته به طور کلی، در انتخاب مبلمان‌اداری باید به عواملی همچون راحتی این مبلمان، کاربردی بودن آن و تناسب رنگ و طراحی آن با دکوراسیون داخلی شرکت مورد نظر توجه داشت.

 مبلمان خوب باید به گونه‌ای ارگونومیک و زیبا طراحی شده و با حالات مختلف بدن انسان سازگاری داشته باشد. علاوه بر این، باید از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار باشد.

استفاده از مبلمان خوب و با کیفیت در ادارات و شرکت‌ها نه تنها موجب بهبود کارایی کارمندان می‌شود، بلکه بر سلامت آن‌ها نیز تأثیرات مثبتی خواهد داشت. 

امروزه شرکت‌های بسیاری در ایران همانند رقبای خارجی خود در زمینه صنعت مبلمان اداری فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها برای افزایش مشتریان خود به تولید مبلمان‌اداری ارگونومیک و سایر مبلمان اداری خلاقانه و کاربردی روی آورده‌اند.

 

گروه توسعه سرمایه‌گذاری پورش و صنعت مبلمان

 

استفاده از مبلمان اداری در سازمان‌ها و ادارات ضروری و اجتناب‌ناپذیر است. 

بنابراین با توجه به نیازی که در کشور ما به این صنعت وجود دارد هر نوع فعالیت اقتصادی یا صنعتی در این زمینه موفق خواهد بود. 

گروه پورش چه در زمینه صادرات و واردات چه در زمینه راه‌اندازی واحد تولیدی در این زمینه فعالیت‌هایی داشته است و می‌تواند حامی فعالان این عرصه باشد و تجربیات خود را در اختیار آن‌ها بگذارد. 

مقالات بیشتر

تأمین منابع مالی فاینانس و SBLC

تأمین منابع مالی فاینانس و SBLC

22 اسفند 1398
دستورالعمل پخت فریلنسر

دستورالعمل پخت فریلنسر

21 بهمن 1398
تفریح پیش چشم رئیس

تفریح پیش چشم رئیس

5 بهمن 1398
مبلمان اداری
مبلمان اداری
مبلمان اداری