به گروه بازرگانی بین المللی پورش خوش آمدید.
ایران - تهران
ترکیه - استانبول

درباره ما

گروه بازرگانی بین المللی پورش در سال 1381 با هدف سرمایه گذاری ، ایجاد اشتغال و مشارکت هوشمندانه در طرح های بازرگانی ، تجاری و تولیدی جهت هدف مقدس توسعه همه جانبه سرزمین عزیزمان ، ایران ، در منطقه آزاد کیش ، شکل گرفت.

دفاتر معتبر و همکاران متخصص و حرفه ای این گروه در اروپا ، آمریکا، روسیه ، چین ، هند ، امارات ، ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز در این راه همواره با ما همگام ، همراه و هم پیمان هستند.

ارائه خدمت صادقانه همراه با ایجاد منافع مشترک برای مشتریان و همکاران و سهامداران شریف گروه همچنان سرلوحه کار و تلاش ما بوده و خواهد بود.

تجارت

ما در گروه حرفه ای و متخصص خود با استفاده از گستردگی مناطق تحت پوشش فعالیت با پتانسیل دفاتر بین‌المللی مان در نقاط استراتژیک تجاری جهان، شرایط همکاری را برای صادرات و واردات کلیه کالاهای تجاری و ماشین آلات تولید تخصصی آنها را برای شما فراهم کرده ایم.

تولید

ما در این گروه متخصص و حرفه ای علاوه بر فعالیت‌های خرد و کلان در حوزه های صادرات و واردات، به جذب و اختصاص سرمایه جهت احداث و پیشبرد پروژه های تولیدی و صنعتی از جمله صنایع غذایی، سنگهای ساختمانی و چرم و سالامبور نیز پرداخته ایم.

آموزش

در گروه ما هدف انتقال تجربیات به فعالان اقتصادی کشور عزیزمان ایران از جمله اهداف مقدس و استراتژیک ماست. در این راه پر ماجرا خود را موظف نموده ایم تا از ابتدایی ترین گام‌های استارت یک کسب و کار اقتصادی تا آخرین روزهای موفقیت آن کسب و کار در کنارشان باشیم.

ورزش و جامعه

باشگاه فرهنگی و ورزشی پورش هدفی است که با راه اندازی آن قصد داریم به جوانان و نوجوانان ایران عزیز فرصت حضور بیش از پیش در میادین ورزشی داخلی و خارجی را هدیه کنیم. با ایجاد خانه حمایتی پورش افتخار خدمت به کودکان بی‌سرپرست را از نوزادی تا فارغ التحصیلی از دانشگاه را که برای خود هدفی مقدس دانسته ایم، بدان دست خواهیم یافت.

 

شرکت بازرگانی بین المللی سیبا

(سرزمین یکتا بهبود ارمغان) که درسال 1384 تمامی مراحل ثبت قانونی و اخذ شناسه ملی آن انجام شده است، به عنوان اولین مجموعه تحت پوشش، به عضویت گروه بازرگانی بین المللی پورش درآمد و از تمامی امکانات و توانمندی های آن بعنوان دفتر فعال ایران استفاده میگردد. www.syba.ir

همکاران بین المللی ما